Plakat 6. edycji programu 'Złotej Szkoły NBP'

Drodzy nauczyciele i uczniowie z drużyny ambasadorów edukacji ekonomicznej!

Miło nam poinformować, że szkoła:

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

zdobyła tytuł „Złotej Szkoły NBP” VI edycji w roku szkolnym 2025/2026 oraz nagrodę za udział w 6. edycji programu „Złotej Szkoły NBP”.

Dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność oraz wspólne działanie na rzecz popularyzacji tematu VI edycji programu:
„Zadbaj o swoje finanse z wiedzą o banku centralnym”.

Gratulacje!

Z wyrazami uznania
Zespół Złotych Szkół NBP