
Drodzy nauczyciele i uczniowie z drużyny ambasadorów edukacji ekonomicznej!
Miło nam poinformować, że szkoła:
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach
zdobyła tytuł „Złotej Szkoły NBP” VI edycji w roku szkolnym 2025/2026 oraz nagrodę za udział w 6. edycji programu „Złotej Szkoły NBP”.
Dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność oraz wspólne działanie na rzecz popularyzacji tematu VI edycji programu:
„Zadbaj o swoje finanse z wiedzą o banku centralnym”.
Gratulacje!
Z wyrazami uznania
Zespół Złotych Szkół NBP



