Uczniowie grupy wokalnej Promyczki pozują do wspólnego zdjęcia po występie podczas II Festiwalu Zdrowia, zdjęcie 1 z 5

II Festiwal Zdrowia!, fot. 1

Uczniowie grupy wokalnej Promyczki wykonują piosenkę „Zdrowe Waganowice” podczas II Festiwalu Zdrowia, zdjęcie 2 z 5

II Festiwal Zdrowia!, fot. 2

Uczniowie grupy wokalnej Promyczki występują z kolorowymi chustami podczas II Festiwalu Zdrowia, zdjęcie 3 z 5

II Festiwal Zdrowia!, fot. 3

Uczniowie grupy wokalnej Promyczki śpiewają na scenie podczas II Festiwalu Zdrowia, zdjęcie 4 z 5

II Festiwal Zdrowia!, fot. 4

Uczniowie i uczestnicy festiwalu biorą udział w ogłoszeniu wyników konkursu podczas II Festiwalu Zdrowia, zdjęcie 5 z 5

II Festiwal Zdrowia!, fot. 5

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

9 czerwca grupa wokalna Promyczki wzięła udział w II Festiwalu Zdrowia, gdzie zaśpiewali piosenkę "Zdrowe Waganowice". Konkurencja była bardzo duża, ale nasza grupa zaśpiewała pięknie i zajęła III miejsce. Cieszymy się i gratulujemy!