Nagrodzeni uczniowie w Turnieju Wiedzy Ogólnej Klas Trzecich  Omnibus

Dnia 27.05.2026 r. odbył się już po raz kolejny Turniej Wiedzy Ogólnej Klas Trzecich Omnibus. W zmaganiach wzięły udział 4 drużyny: z Niedźwiedzia, Prandocina, Kacic oraz Waganowic.

Turniej polegał na sprawdzeniu w formie zabawowej wiedzy i umiejętności uczniów z 4 obszarów tematycznych - z części polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i artystycznej. Zadania wymagały nie tylko znajomości faktów, ale także logicznego myślenia, spostrzegawczości i umiejętności współpracy w grupie.

Wszyscy uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, wiedzą oraz chęcią podejmowania nowych wyzwań. Rywalizacja przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, a uczestnicy z entuzjazmem odpowiadali na kolejne pytania. Poziom przygotowania uczestników był wysoki, a wyłonienie zwycięzców wymagało przeprowadzenie dogrywki. Po podliczeniu punktów zwycięzcami turnieju została drużyna z Waganowic.

Plakat turnieju Omnibus przed rozpoczęciem konkursu, zdjęcie 1 z 3

Turniej Wiedzy Ogólnej Klas Trzecich Omnibus, fot. 1

Uczniowie biorą udział w zadaniu konkursowym podczas turnieju Omnibus, zdjęcie 2 z 3

Turniej Wiedzy Ogólnej Klas Trzecich Omnibus, fot. 2

Uczennice prezentują dyplomy po zakończeniu turnieju Omnibus, zdjęcie 3 z 3

Turniej Wiedzy Ogólnej Klas Trzecich Omnibus, fot. 3

Previous Next Play Pause
1 2 3

Dziękujemy uczniom za udział, a nauczycielom za przygotowanie i obecność. Już dziś czekamy na kolejną edycję szkolnego „Omnibusa”!